Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinde nakliye firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul da 8 bölgesinde bulunan nakliye şubeleriz tam tesisatlı araçlarımız uzman ekip ve ekipmanlarımızla çok ucuz fiyat garantisi ile taşımacılık firmamız olan İstanbul Taş Nakliyat şirketi olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Nakliyatçılık gereği her ekipte 5 tane personel bulunduruyoruz 5 personel içinde 2 marangoz çalışan 3 tane ambalaj ve taşıma işine bakan uzman personel bulunmaktadır.

Sultan Gazi Sigortalı Ambalajlı Marangozla Taşımacılık

Eşya paketlemelerinde hangi ambalaj malzemelerini kullanıyorsunuz ? Eşya paketlemede kullandığımız malzemeler kalın evden eve balonlu patpat kalın ambalaj malzemesi ambalaj sitreç filmlerle koruyucu ambalaj yapılmaktadır.

Marangozlarınız hangi işlemleri yapıyor ? Marangozlarımız evinizde bulunan her türlü yatak odası salon takımı çocuk odası ofis mobilyası gibi tüm mobilya malzemelerinizin öncelikle de montaj işlemi uygulanır ambalaj yapılır taşınır yeni evinizde veya ofis mobilyası ise yeni ofisinizde ve evinizde mobilyaların kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Ev taşırken hangi eşyalara ambalaj uygulanıyor ? Tüm beyaz eşya ve mobilya salon takımı gibi kaba eşyalarınıza ambalaj uygulanır. Toplamalı anahtar teslim taşınmalarınızda mutfak eşyaları kıyafet ayakkabı gibi küçük özel eşyalarınız da ambalaj uygulanır.

Firmanız eşya sigortası yapıyor mu ? Evden Eve Taşıma Firmamız tüm ev ofis villa taşınmalarınızda tüm eşyalara eşya nakliyesi sigortası uygulanır. Şehirler arası taşınmalarınız da ise tüm eşyalara yol sigortası yapılmaktadır.

Nakliyat araçlarınız ne türde araçlar ? Araçlarımız Evden Eve Taşımacılık kurallarına uygun kapalı kasa tam donanımlı son model kasa boyutları nakliyat işlemleri uygun farklı boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır.

Toplamalı Taşınma ve normal taşınma olarak 2 ye ayrılır normal taşınmalarda nakliyat şirketi beyaz eşya ve mobilyaların de montajını ambalajlanmasını ve montajını yapar. Toplamalı taşınmalarda ise evde bulunan tüm eşyaların ambalajı nakliyat firmasına aittir.

Uygun Fiyatlara Garantili Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Aşağıdaki Fiyat Listesi Evler Arası Mesafe Katlara VE Oda Sayısına Göre Değişim Göstermektedir.

  • 1+1 Nakliyat Fiyatı 700 TL
  • 2+1 Nakliye Fiyatı 800 TL
  • 3+1 Taşımacılık Fiyatı 1000 TL
  • 4+1 Taşıma Fiyatı 1200 TL

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25