Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat İstanbul’da şehirlerarası nakliyat yapan kurumsal şirketiz. Taş nakliyat uygun fiyatlara Ev taşıma, Eşya Nakliyesi, Parça Eşya Taşıma hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat yapan firmayız.

İstanbul Taş nakliye tüm İstanbul ilçe ve mahallerinde hizmet vermekte aynı zamanda şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak ta hizmet vermektedir.

Şehirler arası 81 İlde Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası Nakliyat Ve Hizmetlerimiz

Şehirlerarası nakliyede evden eve taşınma işleminde olduğu gibi tüm eşyalarınız sigortalı ambalajlı marangoz lu taşınmaktadır.

Uzman personellerimizce öncelikle de montaj işlemi yapılır beyaz eşya ve mobilyalara sonrasında kalın balonlu patpat ambalaj malzemelerimizle tüm eşyalar itinalı şekilde ambalajlanır ve şehirlere arası çalışan tırlarımıza yüklenir güvenle anlaşıldığı tarihte eşyalarınız yerine teslim edilir.

Eşyalarıma yolda araç içinde hasar oluşur mu ? Eşyalarınız ambalajlı olarak taşındığından herhangi bir hasar oluşması beklenilemez kalın pat pat yani balonlu ambalaj malzemeleriyle özenle paketlenmektedir.

Araç yolda kaza yaparsa ne olur ? Aracımız yolda kaza yapması durumunda yolda araç sigortası işlemimiz devreye girmektedir. Evden eve şehir içi nakliye taşınmalarında olduğu gibi sigorta şirketimiz tarafından zarar karşılanmaktadır.

Eşyalarım kaç gün içinde evime ulaşır ? Mesafeye göre gün aralığı değişim göstermektedir maksimum 3 iş günü içersin de eşyalarınız yeni evinize ulaşmış kurulumu yapılmış olmaktadır.

Eşyalarım hasar gördüğü takdirde ne gibi bir işlem sağlanır ? Eşyalarınız hasar gördüğü takdirde firmamıza bildirmeniz bize watsap üzerinden fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır. Yedi iş günü içerisinde sigorta şirketi eksper gönderip hasarı yerinde inceler ve yenileme işlemi başlatılır.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları nedir ? Şehirlerarası taşıma fiyatları mesafeye eşya az veya çokluğuna bina katlarına ve mesafeye göre değişim göstermektedir.

Çok uygun ucuz fiyat listemiz ve kampanyalarımızdan faydalanın İstanbul Taş Nakliyat sektöründe lider firmalar arasında yerini korumaktadır.

Uzun yılların verdiği tecrübe uzman ekip ve ekipmanlarımız geniş araç filomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duruyoruz. İstanbul Taş Nakliyat Kalite tesadüf değildir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25