Şehir İçi Nakliyecilik

Şehir içi nakliyecilik İstanbul nakliyeci personellerimiz ekip ve ekipmanlarımız nakliyat hizmetini İstanbul şehir içi taşınmalarınızda hizmet vermekle birlikte ucuz fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık firmamız İstanbul Taş Nakliyat olarak İstanbul içi ve tüm şehirlerimizde hizmet vermektedir. Taşınmalarımız şirketimiz tarafından yetiştirilen uzman personel ile İstanbul ilçelerinde 8 şubemiz ile hizmet vermekteyiz.

Geniş araç filomuz uzaman personellerimiz son model ekipmanlar ambalaj malzemelerimiz ile tüm İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. Çok ucuz fiyata size rahat kalite taşınmanın fırsatını sunuyoruz.

Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Taşımacılık

Firmamız garantili rahat taşınmanın güvenirliğini ortaya koymuştur. Sigortalı ambalajlı marangozla çalışan güler yüzlü personellerimiz ile tüm ev ofis villa tekstil taşınmalarınızda çok uygun fiyatlara taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şehir İçi Taşımacılık

Şehir içi nakliyecilik yapan firmamız aynı zamanda ev Ofis Villa taşımacılık branşında da hizmet vermektedir. Firmamızla anlaştığınız takdirde ücretiz eksper hizmetimiz mevcuttur.

Beyaz eşya ve mobilyalarınız bulunduğunuz evde öncelikle de montaj haline getirilir sonrasında ambalaj yapılır evden eve nakliyat kapalı kasa araçlarımıza yüklenir yeni evinizde isteğiniz doğrultusunda evin dilediğiniz bölümlerine kurulum işlemi yapılır eviniz kurulu şekilde teslim edilir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliye firmaları arasında lider firmamız olan İstanbul Taş Nakliyeci şirketi olarak İstanbul ve Türkiye de bulunan 81 ilde de hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimizden 5 personel gelir 2 si marangoz 3 ü ambalaj ve taşımayı yapıyor.

Sigortalı taşınma nedir neleri kapsar ? Sigortalı taşınmalarda öncelikle anlaştığınız evden eve nakliyat firmasıyla sigorta sözleşmesi imzalanır. Sigorta sözleşmesi firma ve sigorta şirketi arasında anlaşılan fiyat aralığında ki giderleri kapsar. 

Sözleşme imzalandıktan sonra anlaştığınız nakliye firmasıyla taşınma günü ve saati belirlenir firmanın gönderdiği evden eve nakil aracı ve ambalaj malzemeleri ekip ve ekipmanlarla anlaşılan saate taşınacak evde olunur taşınma işlemi başlatılır.

Taşınma bittikten sonra eşyalarda oluşan hasar var ise nakliye firmasıyla görüşülür hasarlı eşyaların fotoğrafları alınır ve işlem başlatılır maksimum 7 iş günü içersin de sigorta şirketi eksper gönderir hasar yerinde incelenir ve hasarlı eşyalar yenilenerek işlem sona erer.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25