Parça Eşya Nakliyesi Hizmeti

Parça Eşya Nakliyesi Hizmeti veren firmamız evden eve nakliyat taşımacılık işlemi de yapmaktayız. Ucuz fiyata nakliyat hizmeti veren firmamız uygun fiyata sigortalı nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Parça eşya nakliyesi Hizmeti Uzman ekiplerimiz içerisinde bulunan  ambalaj cı mobilyacı profesyonel çalışanlarımızla her bütçeye uygun az eşya nakliyatı cuzzi miktarlarda taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Taş taşımacılık olarak eşyanın fazlalığına az eşya nakliyatı na göre uygun araç belirlenip gönderilir. Personellerimiz tarafından de montaj ambalaj ve montaj işlemi sağlanır siz değerli müşterilerimize kaliteli taşınmanın verdiği rahatlık kalır.

Parça Eşya Nakliyesi Hizmetleri

Parça eşya taşınması fiyatlar nasıl verilir ? Fiyatlandırma mesafeye göre taşınmanın yapılacağı binanın katlarına ve eşyanın miktarına göre değişkenlik gösterir.

Parça eşya nakliye işlemi nasıl yapılır ?  Normal taşınmada olduğu gibi beyaz eşya ve mobilya varsa öncelikle de monte işlemi yapılır özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanır ve taşınma yapılan yeni evinizde montajı yapılır. 

Parça eşya nakliyat işlemi yapan firmamız ucuz fiyata rahat temiz taşınma hizmeti veren güvenilir kurumsal firmadır. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımız ile tüm İstanbul içi taşınmalarınızda hizmetinizdeyiz.

Parça Eşya Sigortası Şirketimizin Hizmetleri Arasında Yer Almaktadır

Parça eşya sigortası var mı ? Sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm parça eşyalarınıza şirketimiz tarafından emtia sigortası yapılır eşyalarınız güvenli şekilde garantili taşımacılık işlemi yapılır.

Eşyalarımın transferi sırasında hasar oluşursa ne olur ? Parça eşya taşınma yapıldığı sırada eşyada hasar oluşması sonucunda şirketimizin anlaşmalı olduğu sigorta şirketi tarafından eksper evinizi ziyarette bulunur hasarı yerinde inceler ve yenileme işlemi başlatılır.

Aşağıdaki fiyatlandırmalar ev ile araç arası mesafe kat farkı ve iki ev arası mesafe arası eşya farkına göre değişim göstermektedir.

Semt içi parça eşya taşımacılık 300 tl

Avrupa yakası semt içi küçük araç nakliyatı 400 tl

Avrupa yakası ve Anadolu yakası arası parça eşya nakliyesi fiyatı 700 tl

Anadolu yakası semt içi parça eşya nakliye 500 tl

Şehirler arası parça eşya nakliyat taşınması parça başı fiyatlandırılmaktadır.

İstanbul Evden eve nakliyat uzman personellerimiz  ile hizmetler.

 

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25