Paket Ve Koli Taşıma Hizmeti

Paket ve koli taşıma hizmeti parça eşya yük nakliyatı gibi parsel eşya taşımacılığı hizmetleri veren şirketimiz bu konuda uzmanlaşmıştır. Paket taşıma işleriniz tarafımızca kusursuz bir şekilde yapılmaktadır endişeye yer yok.

Paketli eşyalarınız evden eve statüsüne göre eksiksiz bir şekilde bir yerden başka bir yere nakliyesi gerçekleştirilir. Uzman taşıma personelleri sayesinde garantili bir şekilde paket taşıma hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Koli Taşıma Hizmeti

Bazı fabrika ve işletmelerin koli nakliye hizmeti olsun gerekse sizlerin kolili eşyalarınız olsun nakliyatını İstanbul Taş Nakliyat firması yapmaktadır. Kolileriniz siz paketledikten sonra dahi taşıma personeli tarafından tekrar kontrol edilir.

Endişeye maal vermemek için garantili koli taşıma işlerinizin tek ve en iyi adresi olan İstanbul Taş Nakliyat firması. Şehirlerarası koli taşımacılığı yapan şirketimize web sayfamız üzerinden 7/24 ulaşabilme imkanı vardır.

Taşıma Yapılacak Koliyi Nereden Temin Edebilirim?

Paketlenmiş eşyalarınızın taşınması için gereken koli malzemeleri tek seferlik kullanımlar için elimizde mevcut bulunmaktadır. Dilediğiniz ebat ve boyutlarda kolimiz mevcuttur taşınma yapmadan bir gün önce size ulaştırılır.

Dilerseniz bu kolileme işlerinizde biz yapabiliriz kırılmaya karşı özel malzemelerimiz sayesinde daha farklı bir taşıma olacaktır. Bunun için hali hazırda paketleme için özel paketleme elemanlarımız bulunmaktadır.

Parça Paket Eşya Nakliyatı Ve Taşımacılığı

Sizlerin paketlediği her boyutta malzemeniz temiz nakliye kamyonetlerimizce dilediğiniz yerden istediğiniz yere nakliyesi yapılır. İstanbul Taş Nakliyat paket taşıma servisimiz günlük olarak 81 il dahil taşımacılık hizmeti.

Dilerseniz paketleme hizmetini bizde yapabiliriz tercihe göre sizlerden gelecek taleplere anında cevap verilebilmektedir. Bunun için bizden en az bir iki gün öncesi randevu almanız gerekmektedir.

  • koli taşımacılığı
  • kolilenmiş malzeme nakliyatı
  • paketlenmiş eşya taşımacılığı
  • evden eve paket nakliyatı
  • hassas koli nakliyeciliği
  • parça paket nakliyatçılığı
  • parça koli paket taşıma
  • paket ve koli taşıma hizmeti

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25