Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat kalitenin adresi uygun fiyat garantisi uzman personel nakliye ambalajı balonlu patpat ambalajlı sigortalı marangozla çalışan taşımacılık firmasıdır.

İstanbul geneline hizmet veren nakliyatçı alt yapımızla ucuz fiyatlara kaliteli güvenilir garantili hizmet veren taşıma şirketiyiz. Evden eve nakliyat profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır dışardan personel ile çalışmıyoruz kendi yetiştirdiğimiz personellerimiz ile çalışmaktayız.

Evden eve Nakliyecilik uzmanlık gerektiren bu işi iyi bilen insanlar tarafından yapılmalıdır. Müşterinin eşyaları özenle demonte haline getirilip özel ambalaj malzemeleri balonlu patpat kalın nakliye battaniyesi ve film estireç le ambalajlanmalı taşınılan evde montaj edilmelidir.

Normal Taşınma İle Toplamalı Taşınma Arasındaki Fark Nedir ?

Normal taşınma müşteri şirketimizle anlaşır gün saat belirlenir müşterimiz mutfak eşyalarını giysilerini özel küçük eşyalarını vs koliler.

Nakliyat şirketimizin gönderdiği 5 personel ise mobilyaları beyaz eşyaları de monte eder ambalajlar tekrar taşınılan evde montaj işlemlerini yapar nakliye tamamlanmış olur.

Toplamalı taşınma işleminde taşımacılık şirketimizle anlaşan müşteri evinde hiçbir kolime işlemi yapmadan sadece kişisel özel eşyalarını alır geriye kalan tüm beyaz eşya mobilyalar ve mutfak eşyaları giysiler vs gönderdiğimiz 5 personele aittir.

Öncelikle mutfak malzemeleri özenle tek tek ambalajlanır giysiler özel askılı kolilere yerleştirilir ardından beyaz eşya ve mobilyalar de monte edilir ambalajlanır taşınır taşınılan evde tüm eşyalara özenle montaj yapılır işlem sona erdirilir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Taşımacılık Sigortalı Ambalajlı Marangozla Nakliye Hizmetleri

İstanbul Taş Nakliyat uzman kadrosuyla İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet vermektedir. Uygun Fiyat garantisi veren firmamız öncelikle güvenilirliği ile yaptığı temiz taşınmalarla sektöründe bilinen güvenilir nakliye firmasıdır.

Evden Eve taşıma işlemini sigortalı ambalajlı marangoz sistemli de montaj ve montaj işlemi yaparak nakliyat işlemini uzman personel geniş araç filomuz ile özenle ve itina ile yapmaktayız. Bizi arayın karlı çıkın.

  • 1+1 Evden Eve Nakliye Fiyatı: 700 tl
  • 2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyat: 800 tl
  • 3+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları: 1000 tl

Yukarıda verilen fiyatlar Girişten girişe aynı ilçe içinde binada asansör bulunması halinde geçerlidir. Nakliyat sigortası ayrıca ücretlendirilir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25