Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

EYÜP NAKLİYAT

EYÜP NAKLİYAT

Eyüp evden eve nakliyat uzman personel temiz taşımacılık işlemlerinde profesyonel çalışan firmamız çok ucuz fiyata kaliteli nakliye hizmeti vermektedir. Uygun fiyat garantisi rahat taşınma anahtar teslim nakliyecilik işlemleriniz özenle yapılır.

İstanbul taş nakliyat firması olarak asansörlü taşınma hizmeti vermekteyiz. Yüksek katlar sizin için sorun olmasın ileri üzey teknolojik asansörlü araçlarımız mevcut olup tüm yüksek katlı ev ofis parça eşya taşınmalarınız da taş nakliye şirketi olarak emrinizeyiz.

Marangozla taşınma işlemleriniz uzman mobilyacı personellerimiz tarafından özenle yapılır. Marangozlarımız öncelikle tüm mobilya takımlarınızı örnek yatak odası salon takımı oturma odası gibi mobilya eşyalarınızı öncelikle özenle de monte haline getirilir özel ambalaj malzemeleriyle ambalajlanır.

Özenle taşınır ve yeni evinizde tekrar istediğiniz yere montaj işlemi yapılır. İstanbul taş nakliyat güler yüzlü uzman personellerimiz ile ilkemiz siz isteyin biz yapalım mantığıyla çalışmaktadır. Bizimle özenle ve güvenle taşının.

Evden eve taşımada öncelik sigortalı ambalajlı ve marangozla olmasıdır İstanbul taş nakliyat olarak eşyalarınızın tümü öncelikle emtia sigortası altında güvenle taşınmaktadır. Eşyalarınız özel patpat kalın balonlu ambalaj malzemesiyle öncelikle özenle ambalajlanır ambalaj mutlaka yapılmalıdır.

Aksi taktirde beyaz eşya ve mobilyalar çizilme kırılma çökme gibi hasarlar oluşabilir firmamız nakliye işleminde eşyalarınızı güvenle taşınması için mutlaka özel ambalaj malzemesi kullanıyoruz eviniz bizimle güvende taşınır.

Evden eve nakliyecilik firmamız tarafından uygun fiyat garantisi altında temiz kaliteli rahat taşınma sunar. Uygun fiyata kaliteyi yaşayın siz keyfinize bakın evinizi evimiz gibi taşıyalım. uzman ekip ve ekipman son model evden eve nakliye araçlarımız küçük parça eşya taşıma kamyonetlerimiz mevcuttur.

Evden Eve taşıma işlemini sigortalı ambalajlı marangoz sistemli de montaj ve montaj işlemi yaparak nakliyat işlemini uzman personel geniş araç filomuz ile özenle ve itina ile yapmaktayız. Bizi arayın karlı çıkın.

  • 1+1 Evden Eve Nakliye Fiyatı: 700 tl
  • 2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyat: 800 tl
  • 3+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları: 1000 tl

Yukarıda verilen fiyatlar Girişten girişe aynı ilçe içinde binada asansör bulunması halinde geçerlidir. Nakliyat sigortası ayrıca ücretlendirilir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25