Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İstanbul Taş Nakliyat Tüm İstanbul İçi Ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat İşlemlerinizde Uzman Ekip Ve Ekipmanlarımızla İstanbul da Dokuz Nakliye Şubemiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Taşımacılık Firması Olarak Ev Taşımacılığı Ofis Nakliyesi Villa Tekstil Alanlarında Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyatta Sigorta Güvencesi

Tüm Evden Eve Nakliye Villa Ofis taşınmalarınızda eşyalarınız Emtia sigortası altında sigortalanır güvenli şekilde taşınır eviniz bizimle garanti altında taşınır.

Ev nakliyatında yolda kaza sigortası: Yolda yapılan kazada tüm eşyalarınız sigortalıdır kısmi zarar veya tamamen zararlarda tüm zararınız karşılanır.

Eşyaların taşınırken zarar görmesi: Taşıma personelimiz uzmandır taşınma sırasında oluşan hasar tarafımızdan karşılanmaktadır.

Nakliye sigortası hangi hasarları karşılar: taşıma esnasında kırılma çizilme vs tüm hasarları karşılar.

Marangozlu Toplamalı Evden Eve Taşımacılık

Marangoz ile yapılan taşımalarımızda uzman personellerimiz ile birlikte marangozumuz mobilyalarınızı itina ile sökülür. İstanbul evden eve taşımacılık hizmetinde tüm eşyalarınızı sökme işlemi gerçekleştirdikten sonra özel nakliye ambalaj malzemeleri ile kaplıyoruz. Kullandığımızı bu malzemeler kırılma çizilme vs gibi oluşabilecek hasarları engellemektedir.

Taşınma Hizmetini Dilediğiniz Gibi Alabilirsiniz.

Eşyalarımı kendim topladım nakliyeyi siz yapar mısınız ?

Evden eve nakliyat küçük ve özel eşyalarınızı mutfak malzemelerinizi giysilerinizi siz kolileyin biz beyaz eşya ve mobilyalarınızı demonte ediyoruz ambalajlıyoruz tekrar taşındığınız evde montajını yapıyoruz.

Sadece nakliye aracı hizmeti veriyor musunuz ?

Sadece ev nakliye kamyoneti hizmetimiz vardır. Parça eşya koli ev eşyası taşımak için özel kapalı kasa nakliye araçlarımız mevcuttur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları %20 İndirim

Evden ev eşya taşımalarımızda uygun fiyat garantisi sağlıyoruz. Fiyatlandırma politikamız evden eve eşyaya göre değişim göstermektedir.

Fiyatları etkileyen faktörler iki ev arası mesafe katlar ve eşyanın çokluğuna göre araç ile ev arası yürüme mesafesine göre değişim göstermektedir.

En Ucuz Fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir

  • 1+1 Evden Eve Nakliye Fiyatı: 700 tl
  • 2+1 Evden Eve Nakliye Fiyat: 800 tl
  • 3+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları: 1000 tl

Yukarıda verilen fiyatlar Girişten girişe aynı ilçe içinde binada asansör bulunması halinde geçerlidir. Nakliyat sigortası ayrıca ücretlendirilir.

 

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25