Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat İstanbul İçi ve tüm 81 ilde evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Güvenilir firma arıyor iseniz doğru adrestesiniz her bütçeye uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Nakliyecilik özen gerektiren meşakkatli uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Sigortalı Nakliyat

İstanbul taş nakliye firması olarak taşımalarınızı emtia sigortası altında güvenle taşınır. Sigortanın önemi büyüktür taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı firmamız önlemini almış olup siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz sigortalı taşınma işlemidir.

Yol Sigortası Nedir ?

Yol sigortası şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşınmalarına araç yola iken eşyalarda hasar oluştuğu takdirde taşınma öncesinden çalıştığınız evden eve nakliye şirketiyle yaptığınız sözleşme olup yanında her iki tarafın imzaladığı sigorta poliçesidir.

Evden eve nakliye sektöründe işini en iyi şekilde yapan firmamız uzman ekiplerle çalışmaktadır. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Profesyonel marangozlarımız uzman ambalajcılarımız en az 5 yıldır bu işi yapan ağır eşya taşıma personellerimiz ile evinizi veya ofisinizi özenle temiz güvenli hasarsız taşıyoruz sizlere rahat taşınmanın huzuru kalıyor.

Eşyalarım Nasıl Taşınacak ?

Ev taşınmalarında herkeste oluğu gibi taşınma stresi masefk’i yaşanılıyor biz İstanbul taş nakliyat olarak bu yükü üzerinizden alıyoruz. Her ekipte 5 tane uzman personel bulunduruyoruz 2 si marangoz 3 ü ambalaj ve taşımaya bakıyor.

Öncelikle beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız bulunduğu yerden de monte haline getiriliyor özenle ambalajlanıyor yeni evinize taşınıyor ve evinizde istediğiniz bölüme montajları yapılıyor. Ayrıca anahtar teslim taşımacılık işlemlerini de yapmaktayız.

Anahtar teslim taşınmalarınızda müşterilerimiz hiç bir eşyaya işlem yapmaz sadece özel eşyalarınızı yanınıza alırsınız. Tüm mutfak malzemeleriniz küçük eşyalarınız özel nakliyat ambalajlarıyla özenle tek tek ambalajlanır. Sonrasında beyaz eşyalar ve mobilyalar sökülür ambalajlanır tekrar taşındığınız yeni evinizde kurulumu yapılır.

Bizimle evinizi rahat taşıyın.

Uygun Fiyatlara Garantili Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Aşağıdaki Fiyat Listesi Evler Arası Mesafe Katlara VE Oda Sayısına Göre Değişim Göstermektedir.

  • 1+1 Nakliyat Fiyatı 700 TL
  • 2+1 Nakliye Fiyatı 800 TL
  • 3+1 Taşımacılık Fiyatı 1000 TL
  • 4+1 Taşıma Fiyatı 1200 TL

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25