Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat firması uygun fiyatlara ev taşımacılığı eşya nakliyesi İstanbul Taş nakliye parça eşya yük taşıma şirketi. Eşyalarınız tarafımızca sigortalı olarak nakil transferi gerçekleştirilir güvenilir eşya taşıması.

Kampanyalı sürpriz şehirlerarası taşımacılık özel nakliyecilik hizmetleri kurumsal sterilize nakliye kamyoneti hizmetleri garantili sigortalı ucuz ve son sistem modern nakliyatçılık temiz taşıma koşulları.

Özel Ambalaj Ve Paketleme

İstanbul taş nakliye firması olarak beyaz eşya ve mobilyalarınız özenle öncelikle de montajlı hale getirilir sonrasında özel ambalajlarımızla itinayla ambalajlanır tekrar yeni evinizde tüm eşyaların montajı yapılır.

Bağcılar taşımacılık olarak uzman personel özel ekip ve ekipmanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. İstanbul içi tüm ilçe ve mahallerinde hizmetimiz vardır. Uygun fiyat garantisi profesyonel ekip ve ekipmanlarımız son model evden eve kapalı kasa araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Ev Ofis Villa Nakliyesi

Bağcılar evden eve Nakliye firmamız sadece ev taşınmalarında değil villa ofis tekstil nakliyatı hizmetinde de İstanbul ve  şehirler arası taşınmalarınızda hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli rahat taşınma sunuyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz geniş araç filomuz deneyimli personellerimiz içinde ambalajı yapan personellerimiz  marangozlarımız ve yük taşıma elemanlarımız mevcut de montaj montaj ambalaj ve kurulum hizmetlerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Marangoz lu taşınma mobilyalarınızın de monte haline getirilip ambalajlanıp tekrar taşındığınız evinizde montajının yapım aşamasıdır. Mobilyalarınız bilinçli uzman personellerimiz tarafından de montaj ve montajı yapılır her türlü mobilya çeşitlerinden anlayan uzman personellerimiz mevcuttur.

Aşağıda belirtilen fiyat listemiz iki ev arası mesafe ve katlara eşya az ve çokluğuna göre değişkenlik göstermektedir.

Ücretsiz Eksper hizmetimiz mevcuttur bizi aradığınızda adres alınır uzman eksperlerimiz evinizde mesafeyi katları araç ile ev arasındaki mesafeyi hesaplayıp size en uygun fiyatı verir.

Bağcılar’da %20 Uygun Nakliyecilik Fiyatları

Taşıma fiyatımız sizlere özel kampanyalı ve düşük bütçelere göre tekrardan yapılandırılmıştır.

Sizlerden ekstra bir fiyat talebinde bulunulmayacaktır tarifemiz aşağıda sınıflandırılmıştır

Bağcılar sigortalı nakliyat fiyatı  1+1 750 TL

Bağcılar eşya nakliye evden eve fiyat  2+1 850 TL

Bağcılar ev taşımacılık fiyatları 3+1  1100 TL

 

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25