Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat İstanbul Taş Taşınma firması

Asansörlü nakliyat İstanbul Taş Taşınma firması olarak İstanbul genelinde asansörlü nakliye kısa sürede güvenilir nakliye imkanı. Yüksek katlar için zor olan eşya taşıma hizmeti kırılma çizilme olmaksızın özel asansörler ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşınma işlemlerinizde eşyalar için özel evden eve kapalı kasa araç ve asansörlü aracımız birlikte gelmektedir. Taşınma sırasında eşyalarınız yüksek olan katlardan personellerimiz tarafından itinayla asansöre yerleştirilir asansör cihazı eşyaları zarar görmeden nakliyat aracımıza yüklenmesinde yardımcı olur.

Asansör hizmetini nasıl alırım ?  Şirketimizi arayıp asansör hizmeti isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Asansör hizmetinde ücret farkı oluyor mu ? Asansörlü taşımalarda fiyat farkı olmaktadır asansör ayrı bir araç ve farklı bir işlem olduğundan fiyat değişmektedir.

Asansörlü taşınmalarda eşyalarım hasar görür mü ? Eşyalarda hasar oluşmasının asansörle veya normal taşınmayla alakası yoktur uzman ekipli uzun yıllardır nakliye ve taşıma işi yapan firmalarla çalıştığınızda kaliteli hizmet alırsınız. Eşyalarınız asansörlü araçla da taşınsa normal personelli taşınmada yapılsa hasar görmez uzman firmalarla çalışın.

Asansörlü taşınmalarda kat farkında fiyatta değişiklik oluyor mu ? Asansörlü sistemde kat farkından ücret artışı sadece 5 ci katlardan sonrasında değişim göstermektedir.

Asansörlü nakliye hizmetinde mesafenin önemi varmı ? Mesafe önemi vardır asansörlü nakliyat hizmetinde cüzzi miktarda değişim göstermektedir. 

Asansörlü taşımacılık yapan firmamız şehir içi şehirler arası 7/24 hizmet vermekte size bir telefon kadar yakınız bizi arayın indirimli fiyatlarımızdan çok uyguna kampanyalarımızdan faydalanın.

Haftanın her günü 7/24 canlı destek ekibiz siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Asansörlü nakliye veya sadece asansör hizmeti veriyoruz.

Bizi arayın rahat garantili temiz taşınmanın kalitenin farkına varın. Çok ucuz fiyatlara asansörlü rahat taşınmanın keyfini yaşayın uzaman ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Aşağıdaki fiyat listesi artılara ve katlara yürüme mesafesi ve iki ev arası mesafelere göre cüzzi miktarda değişim göstermektedir.

Evden eve taşıma 1+1 Fiyatı 700 tl

Evden eve nakliye 2 +1 Fiyatı 800 tl

Evden eve nakliyat 3+1 Fiyatı 1000 tl

Evden eve taşımacılık 4+1 Fiyatı 1200 tl

 

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25