Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile nakliye işleminde İstanbul olmak üzere tüm şehir içi şehirler arası taşıma işlemlerinizde uygun fiyat ile taşımacılık işlemleriniz itina ile yapılır.

Arnavutköy evden eve nakliye güvenilir nakliyecilik firması arıyorsanız biz İstanbul Taş Nakliyatçılık şirketi olarak çok ucuz fiyatlarda her bütçeye uygun nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul içi taşınmalarınızda 7 /24 hizmet veren canlı destek ekibimiz size bir telefon kadar yakınız.

Evinizi Evimiz Gibi Taşıyoruz

İstanbul da tüm ilçeleri dahil hizmet vermekteyiz 8 şubemiz tüm bölgelere hizmet veriyoruz. Profesyonel çalışma sistemimiz ile tüm İstanbul halkına evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık sektöründe öncü olan firmamız ambalaj malzemesi olarak kırılma veya çizilmelere karşı korunaklı balonlu patpat ambalajları ile çalışmaktadır.

Balonlu patpat kalın nakliye battaniyesi ve diğer steril ambalaj malzemelerimiz ile tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız itina ile ambalajlanır korunaklı taşınır.

İstanbul Taş Nakliyat firmamızla anlaştığınız takdirde dilerseniz asansör hizmetinde yine hizmetinizdeyiz. Yüksek katlarda eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını istiyorsanız asansörlü taşıma işlemini öneriyoruz. Uygun fiyatlarda asansörlü nakliye hizmetinde yapmaktayız.

Mobilya montajı itina gerektiren bir işlem olduğundan bilinçli bu işi bilen personel tarafından yapılması gerekmektedir. Personellerim işinde uzman işinin eniyi şekilde yapan elemanlarımızdır.

Uzman mobilyacı olan personellerimiz tüm mobilya takımlarınız öncelikle  de monte haline getirip sonrasında ambalaj işlemi yapıyor taşınan evinizde tekrar montaj işlemini yapıyoruz.

Sigortalı ambalajlı marangozla nakliyecilik yapan şirketimiz İstanbul Taş Nakliyat Firmamız rahat taşınma işlemlerinizde kaliteli uygun fiyata güvenli taşınma sunuyoruz.

Tüm evden eve taşınmalarınız da Ev Ofis Villa Nakliye işlemlerinde çok uygun fiyatlara kaliteli rahat taşınma sunuyoruz. Bizimle rahat temiz taşının size bir telefon kadar yakınız.

Fiyatları etkileyen faktörler iki ev arası mesafe katlar ve eşyanın çokluğuna göre araç ile ev arası yürüme mesafesine göre değişim göstermektedir. En Ucuz Fiyatlarımız aşağıda listelenmiştir

  • 1+1 Evden Eve Nakliye Fiyatı: 700 tl
  • 2+1 Evden Eve Nakliye Fiyat: 800 tl
  • 3+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları: 1000 tl

Yukarıda verilen fiyatlar Girişten girişe aynı ilçe içinde binada asansör bulunması halinde geçerlidir. Nakliyat sigortası ayrıca ücretlendirilir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Yüksek Katlar Sizi Korkutmasın Taş Nakliyatla Asansörlü Taşının.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0531 263 99 25